Welcome to Primaria Cerna   Click to listen highlighted text! Welcome to Primaria Cerna Powered By GSpeech

Pentru audio, selectati textul si apasati butonul PLAY, pentru marire text - folositi meniul CPANEL din dreapta

Acasa Anunturi Anunt concursuri

Anunturi primaria cerna

Anunt concursuri

U.A.T. Comuna Cerna, Judeţul Tulcea, cu sediul în localitatea Cerna, Comuna Cerna, judeţul Tulcea, str. Şcolii, nr. 2, cod fiscal 4794052, reprezentată legal de dl. Şopu Petre, în calitate de Primar, organizează concurs pentru ocuparea următoarelor funcţii publice vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Cerna, judelui Tulcea:

1. Consilier achizitii publice, clasa I, grad profesional debutant - funcţie publică de execuţie în cadrul Compartimentului Achiziţii publice;
2. Inspector, clasa I, grad profesional debutant - funcţie publică de execuţie în cadrul Compartimentului Urbanism şi amenajarea teritoriului, cadastru şi agricultură.

Citeste detalii